19.12.2016р. в ДНЗ № 51 відбулася «зустріч» святого Миколая із вихованцями закладу. Діти вітали гостя віршами, співали пісні, водили хороводи та передавали свої мрії і сподівання у малюнках та листівках.
За добрі вчинки, чемність і вихованість кожна дитина отримала подарунок та позитивні емоції від розваги.
[widgetkit id=87]