«Зустріч» святого Миколая

19.12.2016р.  в  ДНЗ № 51  відбулася  «зустріч» святого  Миколая  із  вихованцями  закладу. Діти  вітали  гостя  віршами, співали  пісні, водили  хороводи  та  передавали  свої  мрії  і  сподівання  у  малюнках  та  листівках.

 

За  добрі  вчинки, чемність  і  вихованість  кожна  дитина  отримала  подарунок  та  позитивні  емоції  від  розваги.  

[widgetkit id=87]