Засідання «Методичної студії»

12 лютого 2020 року в закладі дошкільної освіти № 51 на високому методичному рівні проведено засідання «Методичної студії» для вихователів ЗДО м. Рівне з теми «Сучасні підходи до організації мистецької освіти дітей дошкільного віку».

Педагоги переглянули мистецьке заняття у формі художньо-педагогічного спілкування за картиною «Радо граємо – зиму проводжаємо» (вихователь Ковальчук В. В.) та музичну розвагу «На Стрітення весну закликаємо» (музичний керівник Шиляєва Л. М., вихователі Кашуба Н. І., Швая К. О.).

Вихователем-методистом Романович Т. Є. проведені інтерактивні ігри «Павутинка», «Компліменти», підготовлено методичні рекомендації з проблеми. Всі учасники «Методичної студії» взяли участь в обговоренні основних підходів до організації мистецької освіти дітей дошкільного віку.