Шановні батьки, дорогі колеги! Щиро вітаю Вас із Великоднем. Нехай це світле свято принесе у Ваші домівки тепло, спокій і радість. Бажаю усім здоров’я, внутрішньої рівноваги та сил, взаєморозуміння. У ці непрості часи зичу нам усім миру, злагоди та довгоочікуваної Перемоги. Нехай віра і надія зміцнюють нас і ведуть до світлого майбутнього, нехай всі діти зростають під мирним небом рідної України! Тихого, затишного Великодня Вам і Вашим родинам!
З повагою директор Ніна СИРОТЮК