З Днем Знань та початком нового 2024-2025 навчального року.
Вітаю усіх діток, батьків, працівників зі святом 1 вересня. Нехай перший осінній день з мелодією миру, добра, спогадами про чудові дитячі та шкільні роки, надією та вірою про наше мирне щасливе буття залунає 1 вересня у Ваших серцях.
Нехай твориться наше гідне, чудове, вільне і незалежне майбутнє!!! Гарної подорожі в країну Знань!!!
Щире спасибі хочу сказати батькам, працівникам ЗДО № 51, саме Ви, своєю небайдужістю, старанністю, наполегливістю зробили значний вклад у підготовці закладу до нового навчального року. Цінуємо, дякуємо за Вашу працю!
Безмежно дякуємо ЗСУ!
Усім міцного здоров’я!
Легкої праці!
Мирного неба!
Швидкої ПЕРЕМОГИ!
Нашим мужнім Захисникам – вклоняємось!
З повагою директор Ніна СИРОТЮК!
01.09.2024р.