«Старі фотографії на стіл поклади, дитячі історії свої розкажи…» – така головна ідея за словами пісні А. Кузьменка була на випускних ранках дітей груп № 8 «Бджілка» (вихователі Мирослава Садовчук, Наталі Блажкова) і № 9 «Барвінок» (вихователі Ірина Ярмолюк, Світлана Кашуба). Педагоги пригадували, якими маленькими їхні вихованці прийшли у садочок, які кумедні історії з ними траплялися. Пісні, таночки, теплі слова, виступи на біс були вдячністю за любов, добро і ласку, які вихователі віддавали дітям, а ритм маленьких сердечок зійшовся у ритм великого серця єдиної родини, якою вони стали.
А у групі № 5 «Сонечко» (вихователь Галина Місай) маленькі долоньки тримали великий прапор України. Очі світилися від гордості, а поруч – військові у формі, які не приховують зворушення. Момент розгортання прапора став кульмінацією свята і символом того, що любов до Батьківщини починається з дитинства.
Такі зустрічі дають зрозуміти: навіть у найскладніші часи Україна залишається єдиною. А дитяча щирість і вдячність стають найкращим подарунком для тих, хто стоїть на варті нашого спокою! Це окремі слова допису Марини Кривульської для видання «Сім днів» про свято випуску старшої групи № 5 закладу дошкільної освіти № 51. Маленькі патріоти підготували для гвардійців особливий подарунок – власноруч прикрашений прапор із теплими словами вдячності.
Дорогі наші випускники! Нехай школа радо відкриває для вас свої двері, перший дзвоник пролунає під мирним небом, перша вчителька поведе вас за руку у світ пізнання, а мамина любов і татова підтримка допоможуть здолати усі перешкоди на вашому шляху!