Весело і цікаво пройшло спортивне свято «Веселі старти» у ЗДО № 51.
Вихованці продемонстрували спритність, швидкість, командний дух під час спортивних естафет, отримали заряд енергії і бадьорості в ході руханки «День в садочку». Маленькі спортсмени долали різні перешкоди, переносили м’ячі, змагалися у влучності; вправно і чітко виконували загальнорозвивальні вправи. Своє відношення до рухової активності, здорового способу життя дошкільнята передали під час конкурсу малюнку на асфальті «ми зі спортом дружимо». Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері, а на обличчях дітей сяяли щирі посмішки. Всі раділи спільним успіхам, підтримували один одного та діяли як єдине ціле.