Свято Осені

З  26.10.2016р. по 02.11.2016р. в  ДНЗ №51  з  дітьми  різних  вікових  груп  пройшли  «Свята  Осені». Тема  осені  дає  дошкільникам  можливості  для  мовленнєвої  роботи, образотворчості, гри, музичної  діяльності, ознайомлення  з  культурою  і  побутом  українців.

Педагоги  разом   з  дітьми  впродовж  дійств  підсумовували  результати  людської  праці, милувалися  осінніми  пейзажами, частувалися  запашними  яблуками, грушами, солодким  короваєм.

А  які  цікаві  ігри  з  осіннім  листям! Існує  повір’я: якщо  зловити  осінній  листок, що  падає  з  неба, то  неодмінно  посміхнеться  удача. Тож  поспішайте  впіймати  свій  щасливий  листок! 

[widgetkit id=83]