Шановні батьки!
Щоб захистити дитину від отруєнь, кишкових та інфекційних хвороб необхідно дотримуватись наступних санітарно-гігієнічних правил:
-
утримувати дитину в чистоті, до дитячого садка приводити в охайному одязі, мати запасну білизну;
-
мити руки після повернення додому з вулиці, після туалету, перед їжею;
-
овочі та фрукти мити під проточною водою та ошпарювати кропом;
-
пити тільки переварену або бутильовану воду;
-
у жодному випадку не годувати дитину грибами, сушеною чи в’яленою рибою, а також м’ясними, рибними та молочними стравами, які зберігалися неналежним чином або мають прострочений термін вживання;
-
не годувати дитину на вулиці (навіть фруктами чи цукерками);
-
не годувати дитину продуктами, що придбані у вуличних торгівців;
-
під час поширення інфекцій якомога рідше перебувати з дитиною в публічних місцях;
-
уникати контакту з людьми з підозрою на інфекційні захворювання;
-
при підозрі на захворювання негайно викликати лікаря та сповістити медичну сестру дошкільного закладу;
-
не займатися самолікуванням.
Шановні батьки, радимо своєчасно проводити профілактичні щеплення від дитячих інфекцій.