Тиждень безбар’єрності у ЗДО 51 ,який проходив з 25 по 29 травня,об’єднав усіх навколо ідеї рівних можливостей та поваги до кожної людини. В ході ігор, перегляду відео, інтегрованих занять,читання казок та інших форм роботи діти дізнавались, що безбар’єрність – це про культуру, гідність, допомогу і взаєморозуміння. Спробували читати шрифтом Брайля, вітатися жестовою мовою, обговорювали призначення пандуса та прийшли до розуміння, що хоч усі ми різні, але кожна дитина має рівні права на гру, навчання, щасливе майбутнє.
Тиждень безбар’єрності – це нагадування, що доступ і комфортний простір потрібен кожному.