29.11-30.11.2016р. в ДНЗ № 51 проведений колективний перегляд занять з використанням здоров’язбережувальних технологій: розвага «У країні Здоров’я» (інструктор з фізкультури Манзюк С. В.), бінарне заняття з використанням елементів сміхотерапії (практичний психолог Бритвич Л. М., вихователь Сидорук І. О.), комбіноване заняття з використанням елементів музикотерапії (музичний керівник Шиляєва Л. М.).
Педагоги розширили знання щодо використання оздоровчих технологій під час проведення фізкультурних занять та розваг, відмітили вплив арт-терапії, як методу зцілення за допомогою творчості, на психічне здоров’я дитини. Результатом такої роботи є бажання дарувати дітям насолоду і радість від діяльності, підвищення у дошкільників інтересу до фізичної культури, забезпечення психологічного клімату, виховання бажання рости здоровими.