Педагоги закладу взяли активну участь у спецпроєкті “Гратися і не боятися” в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”. Вихователі груп, практичний психолог Лариса Бритвич поділилася досвідом використання різних видів арттерапії, ігрових карток “Обійманці”, “Карток сили”, збірки “Вдих-видих”, створені Світланою Ройз для UNICEFUkrein, які допомагають дітям нормалізувати емоційний стан, зняти нервову напругу, прояви агресії, координувати рух і думку.
Вихованці старшої групи № 3, вихователь Катерина Швая виконали руханку “Я і ти”. за результатами конкурсу 7 вихователів міста визнано переможцями, які увійшли у 200 найкращих, серед яких і Катерина Швая. Подарунком за участь у конкурсі був розвивально-розважальний набір для дітей від ЮНІСЕФ. Щирі вітання від колективу.