Під веселу музику, з гарним настроєм дошкільнята, працівники закладу та батьки 23 квітня взяли участь у фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», який був проведений у ЗДО № 51. Своїм прикладом діти закликали до занять фізичною культурою і спортом, пропагували здоровий спосіб життя. Бо недарма каже народна мудрість: «Коли дитина бігає і грається – то їй здоров’я усміхається».