Всеукраїнський тиждень права в ЗДО

З 08 по 12 грудня у закладі дошкільної освіти було проведено Всеукраїнський тиждень права, метою якого було формування у вихованців початкових уявлень про права людини, виховання почуття гідності, доброзичливості, відповідальності за власні дії, а також підвищення правової культури учасників освітнього процесу в контексті сучасних викликів суспільства.

Проєктна діяльність, веселі ігри, читання творів художньої літератури, проблемні ситуації, інсценівки та драматизації , використання цифрових ресурсів викликали у дітей жвавий інтерес, стимулювали допитливість, сприяли розвитку соціальних навичок та вховували повагу до прав інших людей.