Сьогодні наші вихованці,батьки та педагоги ЗДО N51 долучилися до відзначення Всесвітнього Дня української хустки,свята,яке започатковане з метою збереження українських традицій.Хустка – це символ жіночності,краси та національної ідентичності.Це всесвіт,переплетений кольорами,орнаментами та історичною пам’яттю,а у час війни – символ єднання українських жінок,їхнього внеску у боротьбу та стійкості нації; це солідарність і підтримка жінок,які перебувають на передовій,у волонтерському русі або вимушено покинули рідну країну. Дякую всім,хто підтримав гарну традицію.Разом творимо історію і пам’ятаємо – в єдності наша сила!