Засідання Школи молодого вихователя «Джерело»

18 лютого 2025 року відбулося  засідання  Школи  молодого  вихователя  «Джерело», яка відіграє важливу  роль  у професійному  становленні  педагога, його  мотивації до  роботи  з найменшому  та  творчій  самореалізації.  Вихователі  ЗДО № 51 презентували  досвід  роботи  з  мовленнєвого, логіко-математичного  та  художньо-естетичного  розвитку (вихователь Віра  Ковальчук, тематичне заняття з мовленнєвого розвитку «Скоромовку  вивчаю і картинку оживляю», Ірина Сидорук, інтегроване заняття з використанням нейроігор  та  розвивальних посібників «Зайчику  потрібна  допомога», Віра  Ковальчук інтегроване заняття з використанням нетрадиційних технік зображення  та  картин відомих  митців «У  музеї  пір  року»). Вихователь-методист Тетяна  Романович презентувала  сучасні  підходи  до  ефективної  організації  навчально-розвивальної діяльності  з  дітьми, провела  зі  слухачами  інтерактивну  вправу «Театр  на фартушку», зі  створенням  казок  на  новий  лад. Зацікавили  слухачів  школи  неймовірні  авторські  казки  вихователя  ЗДО № 51 Ірини  Ярмолюк. Було  невимушено, цікаво, креативно! Молоді  вихователі  отримали  цінний  досвід  щодо  ефективної  організації  роботи  з  дошкільнятами, та  приємні  враження від  співпраці. Дякуємо  збройним  силам  за  наш  захист  та  віримо  в  Перемогу!