З 21 квітня по 25 квітня 2025 року в закладі був проведений Тиждень безпеки дитини.
Упродовж тематичних днів педагоги організовували і проводили з дошкільниками різні форми роботи, які передбачали динамічне поєднання знань, уявлень, навичок дітей про можливі небезпечні ситуації техногенного, біологічного, природного характеру з відпрацюванням стереотипів поведінки вихованців під час непередбачених обставин в умовах правового режиму воєнного стану.
Заплановані заходи Тижня безпеки дитини були цікавими, пізнавальними та підкреслювали особисту відповідальність дорослих за збереження фізичного і ментального здоров’я дітей.