Фестиваль ранкової зарядки “Рух заради здоров’я” у ЗДО 51

Під  веселу  музику, з  гарним  настроєм  дошкільнята, працівники  закладу  та  батьки  23 квітня  взяли  участь  у  фестивалі  ранкової  зарядки «Рух  заради  здоров’я», який був проведений  у  ЗДО № 51. Своїм  прикладом  діти  закликали  до  занять  фізичною  культурою і спортом, пропагували  здоровий спосіб  життя. Бо  недарма  каже  народна  мудрість: «Коли дитина бігає і грається – то їй здоров’я усміхається».