20 березня відзначається всесвітній день Землі, який має миротворчу та гуманітарну спрямованість.
Педагогом групи №13 Кашубою Н.І. було проведене відповідне заняття, де вона вкотре нагадала малюкам про необхідність дбайливого ставлення до природи, до Землі – як символу єдності.
В ході заняття у малюків було сформоване усвідомлене ставлення про планету Земля, про те, що тільки об’єднаними зусиллями можливо боротися з екологічними та гуманітарними проблемами на нашій планеті.
[widgetkit id=142]