З 14 по 18 листопада 2016 року в ДНЗ № 51 проведений Тиждень безпеки дорожнього руху, протягом якого з дітьми організовувались різні форми роботи: моделювання освітніх ситуацій, конкурс малюнків «Діти і вулиця», сюжетно-рольові ігри «Транспорт», «Наше місто», «СТО» і інші, екскурсії, різні види театрів. Особливого значення педагоги надали організації розвивального середовища, що дозволило дітям в ігровій формі закріпити знання та вміння діяти в небезпечних ситуаціях на дорозі.
Для батьків вихователі груп оформили виставки літератури, наочних посібників з безпеки дорожнього руху, підготували пам’ятки «Грамотні пішоходи».