З 26.10.2016р. по 02.11.2016р. в ДНЗ №51 з дітьми різних вікових груп пройшли «Свята Осені». Тема осені дає дошкільникам можливості для мовленнєвої роботи, образотворчості, гри, музичної діяльності, ознайомлення з культурою і побутом українців.
Педагоги разом з дітьми впродовж дійств підсумовували результати людської праці, милувалися осінніми пейзажами, частувалися запашними яблуками, грушами, солодким короваєм.
А які цікаві ігри з осіннім листям! Існує повір’я: якщо зловити осінній листок, що падає з неба, то неодмінно посміхнеться удача. Тож поспішайте впіймати свій щасливий листок!
[widgetkit id=83]