26 лютого 2016 року в середній групі ДНЗ № 51 відбувся колективний перегляд заняття патріотичного виховання «Мандруємо рідним містом».
Вихователем середньої групи Вержбіцькою І. В. було підготовлено та проведено надзвичайно цікаве інтегроване заняття (ознайомлення з навколишнім + мовленнєве спілкування + художня література + образотворча діяльність), метою якого було узагальнити та розширити знання дітей про краєвиди рідного міста, герб, прапор, назви вулиць, головні об’єкти міста їх розташування; розвивати допитливість та активність у вивченні рідного міста; розвивати зв’язне мовлення, пам’ять, увагу; підтримувати бажання вирости гідними громадянами; виховувати любов до рідного міста, бажання берегти та примножувати його красу.
Вихователь подала матеріал в легкій , доступній для дитячого сприймання формі, чергуючи види діяльності (презентація «Рівне – місто моє», розгляд картин, бесіда, художнє слово, дидактичні ігри).
На занятті були присутні завідувач ДНЗ Сиротюк Н. О., вихователь –методист Романович Т. Є., вихователі вікових груп, які відзначили високий рівень підготовленості Вержбіцької І. В.
[widgetkit id=77]