Гімн
В цім просторім світлім домі
Малюки живуть чудові.
Вчаться в мирі й дружбі жити
Свій поліський край любити.
Приспів:
Наш садочок «Горобинка»
Його любить і дорослий і малий.
Кожен день в садочок йдемо,
Його домом рідним звемо.
Це найкраще місце в світі,
Де щасливі усі діти.
Приспів:
Наш садочок «Горобинка»
Його любить і дорослий і малий.
Слова: Сиротюк Н. О.